Hej nazywam się Natalia (Natusia) i będę prowadziła bloga o Violettcię i o mnie... ponieważ też kocham śpiewać choć ja tego nie umiem zawszę fałszuję ... tańczyć tu też czasami mi nic nie wychodzi , ale w życiu chodzi o to żeby robić to co kochasz, a nie co ci każą nie ma drugiej osoby takiej jak ja może wyglądać podobnie, ale nie będzie całkowicie mną mam inny charakter, pasje <3
To że ja kocham muzykę taniec i pasje to nie znaczy że inna osoba która to też kocha jest taka sama, bo ja jestem jedyna w swoim rodzaju i nikt nie bedzię taki jak ja nawet jak będzie wszystko kopiował ...
Więc wszystko możecie kopiować mi to nie przeszkadza oczywiście jak skopiujesz a ja to zobaczę, a na tym namęczyłam się 12 m godz. to się zdenerwuję i jak nie wejdę na jego bloga to znaczy że nienawidzę ludzi którzy wszystko kopiują bo to znak że nie mają pomysłu na swojego bloga, a mi zazdroszczą.
Więc podpisuję się //Mechi i zapraszam na stronkę moją tam jest podane że nazywam się Ilona (To fałszywka moi znajomi by mnie rozszyfrowali).
//Mechi